Nabízíme

Grafické etikety
Zajišťujeme výrobu etiket ofsetovou, hlubotiskovou či flexotiskovou technologií tisku pro potravinářský průmysl.

Papírové etikety
Etikety papírové rozlišujeme na řezané a sekané pro suchý i mokrý proces, tištěné ofsetem nebo hlubotiskem. Potiskovaným materiálem je bílý či metalický papír. Etikety je možné dále opatřit zlatou ražbou, slepotiskem nebo UV lakem.

Polypropylenové etikety
Etikety polypropylenové je možné dodat jak v kotoučích, tak řezané na jednoprudukce dle potřeb etiketovacích linek. Tisk lze provádět hlubotiskovou nebo flexotiskovou technologií.

Smrštitelné rukávové etikety (shrink sleeve)
Pro PET lahve a skleněné lahve.

Samolepicí etikety
Samolepicí etikety jsou dnes využívány snad ve všech průmyslových oborech. Díky široké škále samolepících materiálů a v kombinaci s nejrůznějšími lepidly je možné dosáhnout jak vysoké kvality tisku, tak i značné životnosti. Tisk lze provádět technologií UV flexo , flexo nebo UV knihtisku. Hotové samolepicí etikety je možné dodávat v kotoučích i na arších. Etikety je možné dále opatřit ražbou (horkou nebo studenou), slepotiskem, parciálním lakem nebo UV lakem.

Kartonáž
Do této oblasti patří krabičky všech typů a konstrukcí, lepené nebo skládané, různé tvarové výseky, dárkové tašky, prezentační desky, manžety, a pošetky. Potisk je prováděn ofsetovou technologií s možností použití razících fólií. Dále zajišťujeme tisk a výrobu dárkových krabic, multipacků, odnosových tašek a treyů.

Merkantilní tiskoviny
Tuto skupinu můžeme též nazvat "Společenské tiskoviny". Od vizitek, letáků, pohlednic, až po prospekty, plakáty, kalendáře, brožury a knihy s vazbou V1 až V8, prezentační a tiskové materiály a mnoho dalšího, dle požadavků a specifikací klienta.

Ostatní
Velkoformátový tisk billboardů, posterů, samolepky různých tvarů a velikostí na širokou škálu materiálů od 1 kusu.


Objednejte si naše služby

Rádi Vám poradíme, nebo pro Vás připravíme nezávaznou cenovou nabídku